E-ticaret altyapısı; işletmenizin ürün veya hizmetlerinin, dijital medyada potansiyel alıcılarınız olan kullanıcılarla buluşmasını sağlar. E-ticaret sitesi sayesinde online bir biçimde çoklu ödeme alternatifleri ile sabit mağaza maliyeti olmadan istediğiniz ürün veya hizmeti tanıtma ve pazarlama olanağına sahip olursunuz.

       E-ticaret yazılımında;

Ayrıntılı Ürün Bilgileri ve Görselleri

Gelişmiş Site İçi Arama

Kullanıcı Deneyimi Odaklı Ürün Kategorilendirmesi

Yanılgısız Çalışan Güvenlik Modülü

Tüm Dijital Araçlarda Doğru Çalışması (Mobil Uyum)

Çoklu Ödeme Seçenekleri

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Uyumlu Altyapı

Onsa Ajans, e-ticaret yazılım ve danışmanlık hizmeti ile pazarlamak istediğiniz ürün/hizmet ile alakalı satış performansınızı yükseltecek stratejik direktifleri sayesinde kazancın dijital adresi olarak sektörde ön tasarıya çıkıyor.

Sektörel deneyimi ve saygın alıcı portföyü ile e-ticaret alanında da emin ve sürdürülebilir hizmetin tadını Onsa Ajans ile çıkarın. Onsa Ajans, dijital alanda 10 seneyi aşkın tecrübesi ve sahip olduğu dinamik ve kreatif uzman kadrosu ile e-ticaret sektöründe de her zaman öncü  rol oynamıştır.

E-ticaret Sistemleri

E-ticaret Paketleri: Lite, Pro, Entegre, Enterprise, Platinium kolileri sayesinde değişik maliyet ve içeriklere sahip e-ticaret paketleri arasından sizin için en uygun paketlere sahip olabilirsiniz.

Konsept Tasarım: E-ticaret sitenizden maksimum verim almanız için size özel detaylarla oluşturulmuştur. Konsept tasarım hizmeti sayesinde görünüşü ile e-ticarette fark yaratmak isteyen siteler hazırlıyoruz.

          Konsept Özel Tasarım:İnternet sitenizin tasarımı, marka veya kurumsal kimliğiniz yönünde mobil geçimli responsive olarak sıfırdan hazırlanır, kodlanır ve canlıya alınır. İsteğiniz doğrultusunda logo tasarım yardımı verilir.

          Konsept Tema Özelleştirme: Bu hizmetimizde seçtiğiniz bir e-ticaret teması üzerinden size özel düzenlemelerin yapılmasın kapsar. Lüzumunuz olduğu takdirde seçenek logo tasarım dayanağı verilir. Mevcut ana sayfa bannerlarınız yeni tasarıma uyarlanarak tema canlıya alınır.

Plus E-ticaret Paketleri: Platinium Plus, Seçkine Plus, Premium Plus paketleri ile daha yüksek içerikli teknik modüllerle e-ticaret performansınızı arttıracak çözümleri size özel olarak sunuyoruz.

Neler Yaptık ?

Hadi beraber çalışalım !

Bir Projeniz Mi Var ?

Onsa Ajans olarak eğer bir projeniz var ve aklınızda projenize dair soru işaretleri var ise telefon numaranızı bizler ile paylaşarak en kısa sürede sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.