SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sosyal Medya Danışmanlığı, şahıslar tarafından oluşturulan içeriğin kolay-kompleks, anlık ve karşılıklı olarak paylaşılmasını ve erişilmesini sağlayan yeni bir dijital medya şeklidir.

Sosyal medya, bir hayli birey ve müessese tarafından faal olarak kullanılmaktadır. Bu sayede süratli ulaşım basitleşmekte, kullanıcılar içerikleri, yazıları, haberleri, düşünceleri, günlük yaşanan vakaları, resimleri sosyal medya aracılığı ile görebilmekte görüşlerini yeniden bu sosyal ağ ile yansıtabilmektedir. Günümüz insanlarının sıkça dillendirdiği sosyal medyayı en kısa biçimde belirlemek gerekirse akla gelen ilk kavram ‘paylaşmak’ olacaktır.

 

Sosyal medya danışmanlığını maddelerde anlatarak bir sosyal medya uzmanının ne yaptığından ve sosyal medya danışmanlık fiyatlarının metriklerinden bahsettiğimiz bereketli blog yazımızı okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca şirketiniz odağında, sosyal medyada neden ve ne biçimde yer almanız gerektiği mevzusunda yazdığımız bir öteki bereketli blog yazımız için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Neler Yaptık ?

Hadi beraber çalışalım !

Bir Projeniz Mi Var ?

Onsa Ajans olarak eğer bir projeniz var ve aklınızda projenize dair soru işaretleri var ise telefon numaranızı bizler ile paylaşarak en kısa sürede sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.